Team uitbreiding bij DWV!

Het jaar 2019 is alweer begonnen, en bij ons is al weer veel gebeurd. Zo hebben wij deze week 2 nieuwe mensen mogen verwelkomen in ons team!

Mirjam Ensing zal bij ons aan de slag gaan als co-coach van de voltigeurs, en tevens als groom voor onze sportpaarden! Mirjam heeft vroeger met Nienke gevoltigeerd in hetzelfde team, bij Nienoord (Tolbert) waar het eigenlijk allemaal begonnen is.

Daarnaast hebben wij een Deense  voltigeur mogen verwelkomen bij ons op stal. Zij zal de komende maanden aan het werk gaan hier. Ze heeft haar eigen paard meegenomen, Nienke zal haar daarmee ook coachen. Emilie voltigeert momenteel bij de Junioren 2*, en hoopt zich dit jaar te kwalificeren voor het WK in Ermelo.

Kortom, er is weer veel gebeurd, en ons team wordt steeds groter met leuke lieve mensen.